top of page
WhatsApp Image 2020-11-14 at 09.24_edite

FULL VISION

GRATULUJĘ CI, NIEWIELU TU DOCIERA!

JEŻELI CHCESZ ODNIEŚĆ SUKCES, TO W KRÓLEWSKIM STYLU OTRZYMASZ WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ! PROFESJONALNIE ZAPLANUJEMY CAŁĄ TWOJĄ DROGĘ NA SZCZYT. DIETA BĘDZIE SPECJALNIE PRZYGOTOWANA POD TWOJE ŻYCZENIA I SMAKI, A W TRENINGU UŻYJEMY WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH TECHNIK, KTÓRE WYMODELUJĄ TWOJE CIAŁO. BĘDZIEMY NA BIEŻĄCO ANALIZOWAĆ EFEKTY, ABY JAK NAJSZYBCIEJ DOTRZEĆ DO CELU. NA KAŻDYM KROKU OTRZYMASZ ODE MNIE MOTYWACJĘ I WSPARCIE. NIEWAŻNE CZY MASZ DOŚWIADCZENIE TRENINGOWE, CZY DOPIERO ROZPOCZYNASZ PRZYGODĘ! NIE MA TEŻ ZNACZENIA CZY CHCESZ ZGUBIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY, CZY WSPANIALE WYRZEŹBIĆ SWOJE CIAŁO -  WSZYSTKO ZAPROGRAMUJEMY "OD A DO Z" TYLKO DLA CIEBIE! WIERZĘ, ŻE POSIADASZ ZWYCIĘSKĄ MOC, WYSTARCZY JĄ TYLKO WYDOBYĆ Z TWOJEGO WNĘTRZA. ZRÓBMY TO RAZEM! 

 

 TWÓJ KRÓLEWSKI SKARBIEC ZAWIERA :

 

KONSULTACJĘ 

PROFESJONALNY PROGRAM ŻYWIENIOWY NA 3 MIESIĄCE

20 TRENINGÓW PERSONALNYCH (TAKŻE ONLINE)

PLAN TRENINGOWY NA 3 MIESIĄCE

KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ONLINE

WSPARCIE MENTALNE

MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI

DOSTĘP DO PROGRAMU DIETETYKPRO.PL

MOTYWACJĘ

SPECJALNE WARUNKI DALSZEJ WSPÓŁPRACY.

 

IDEALNY PAKIET DLA KOBIET NA ROZPOCZĘCIE PRZEMIANY.

  1. Dostępność 24/7: Dieta online jest dostępna o każdej porze dnia i nocy, co oznacza, że możesz dostosować ją do swojego harmonogramu, bez względu na pracę, rodzinę czy inne zobowiązania.

  2. Spersonalizowany plan żywieniowy: Dieta online zostanie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb, celów i preferencji. To oznacza, że nie dostajesz ogólnych porad, ale konkretne wskazówki dostosowane do Ciebie.

  3. Śledzenie postępów: Narzędzia jak karty pomiarów pomagją utrzymać motywację i mieć jasny obraz swoich wyników.

  4. Wsparcie online: W ramach diety online możesz liczyć na wsparcie online od dietetyka, trenera, coacha oraz społeczności fitvision w mediach społecznościowych. To oznacza, że zawsze masz kogoś, kto Cię motywuje i odpowiada na pytania.

  5. Oszczędność czasu i pieniędzy: Dieta online eliminuje konieczność regularnych wizyt u dietetyka lub trenera. To oszczędność czasu i kosztów związanych z tradycyjnymi konsultacjami.

  6. Długoterminowe korzyści zdrowotne: Inwestycja w dietę online to inwestycja w swoje zdrowie. Poprawa nawyków żywieniowych może przynieść długoterminowe korzyści, takie jak utrzymanie prawidłowej wagi, obniżenie ryzyka chorób i poprawa ogólnego samopoczucia.

  7. Edukacja żywieniowa: Dieta online pomoże Ci zrozumieć, jakie są zdrowe nawyki żywieniowe i jakie produkty warto spożywać. To wiedza, którą możesz wykorzystać przez całe życie.

  8. Elastyczność: Możesz dostosować dietę online do swoich aktualnych celów, czy to redukcja wagi, zwiększenie masy mięśniowej czy polepszenie ogólnego zdrowia.

bottom of page