top of page

TOMASZ MAJEWSKI

SZKOLENIOWIEC / MÓWCA MOTYWACYJNY

bti_logo_biale.webp

AKREDYTOWANY TRENER

EKSPERT DS. DIETETYKI I DIETOTERAPII

logoREPS.png

TRENER PERSONALNY

TRENER MEDYCZNY

IMG_20210313_161554-removebg.png

Heading 1

IMG_20211206_121624.jpg

COACHING

PRZEZ WIELE LAT SAM SZUKAŁEM ODPOWIEDZI, KTÓRE ROZWIĄZYWAŁYBY MOJE ŻYCIOWE PROBLEMY I POKIEROWAŁY MNIE W STRONĘ SUKCESU. NIE ROKOWAŁEM DOBRZE, A SPECJALIŚCI NAZYWALI MNIE BARDZO CIĘŻKIM PRZYPADKIEM. 5% SZANS NA WYGRANĄ - TYLE MI DAWALI PRZY NAJLEPSZYM SCENARIUSZU TERAPEUCI. ZROBIŁEM TO!  POKONAŁEM WŁASNE DNA, OGRANICZENIA I ODZYSKAŁEM KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM. DZIĘKI TEMU ŁATWIEJ JEST MI ZROZUMIEĆ Z CZYM MOŻESZ SIĘ ZMAGAĆ. WIERZĘ, ŻE TOBIE TAKŻE SIĘ UDA Z POMOCĄ FITVISION. OSOBIŚCIE POŚWIĘCIŁEM PONAD SZEŚĆ LAT NA STUDIOWANIE LUDZKIEGO UMYSŁU ORAZ MECHANIZMÓW NIM STERUJĄCYCH. WSZYSTKO PO TO, ABY MIEĆ NARZĘDZIA, KTÓRE WESPRĄ CIĘ W TWOJEJ PRZEMIANIE. SZKOLĘ SIĘ TYLKO U NAJLEPSZYCH MIĘDZYNARODOWYCH EKSPERTÓW (AKREDYTOWANY TRENER BRIAN TRACY INTERNATIONAL)

Image by Eiliv-Sonas Aceron
IMG_20211009_194748.jpg

DIETETYKA

JESTEM EKSPERTEM DS. DIETETYKI ORAZ DIETOTERAPII Z DOŚWIADCZENIEM OFLINE ORAZ ONLINE W CAŁEJ EUROPIE. DOSKONALE ROZUMIEM, ŻE DIETA MUSI BYĆ SKOMPONOWANA INDYWIDUALNIE POD TWOJE POTRZEBY, MOŻLIWOŚCI ORAZ ILOŚĆ CZASU JAKĄ MOŻESZ POŚWIĘCIĆ NA GOTOWANIE. DZIĘKI WIEDZY Z DIETOTERAPII SPRAWIĘ, ŻE DIETA BĘDZIE PROZDROWOTNA I BOGATA W SZYSTKIE SKŁADNIKI JAKICH POTRZEBUJESZ.

IMG_20210917_182949.jpg

TRENING

JESTEM TRENEREM PERSONALNYM AKREDYTOWANYM PRZEZ REP'S POLSKA -MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE WERYFIKUJĄCE UMIEJĘTNOŚCI NAJLEPSZYCH TRENERÓW PERSONALNYCH W EUROPIE, ORAZ  TRENEREM MEDYCZNYM Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM. OD KILKU LAT PROWADZĘ PODOPIECZNYCH RÓWNIEŻ ONLINE.  OTRZYMASZ ODE MNIE PROFESJONALNE NARZĘDZIA TRENINGOWE,ORAZ PEŁNE WSPARCIE MENTALNE. SKUPIAM SIĘ NA TRENINGU PROZDROWOTNYM, FUNKCJONALNYM Z ELEMENTAMI TRENINGU SIŁOWEGO ORAZ  MEDYCZNEGO.  

IMG_20210731_165538.jpg

SZKOLENIA

JAKO AKREDYTOWANY TRENER BRIAN TRACY INTERNATIONAL PRZEPROWADZAM SZKOLENIA ONLINE ORAZ OFFLINE DLA LUDZI, KTÓRZY CHCĄ SIĘ ROZWIJAĆ I ZMIENIAĆ NA LEPSZE.

OBECNIE JESTEM WYKŁADOWCĄ NA KIERUNKU "TRENER PERSONALNY". PROWADZĘ TAKŻE SZKOLENIA Z TEMATYKI: ZDROWIE, DIETA, MOTYWACJA ORAZ ZMIANA MENTALNA.

JESTEM COROCZNYM PRELEGENTEM NA NAJWIĘKSZEJ OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI REP'S POLSKA DEDYKOWANEJ ZDROWIU.

REGULARNIE WYKŁADAM NA KONFERENCJACH SPECJALISTYCZNYCH DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

JESTEM TAKŻE JEDNYM Z PRELEGENTÓW NA STRONIE MYOVER40

IMG_20210917_195715.jpg
wystąpienie publiczne

WYSTĄPIENIA
PUBLICZNE

OD PONAD SZEŚCIU LAT UCZĘ SIĘ PROWADZIĆ  WYSTĄPIENIA PUBLICZNE. UCZĘ SIĘ TYLKO OD NAJLEPSZYCH MÓWCÓW NA ŚWIECIE I W POLSCE. OSOBIŚCIE BYŁEM KONFERANSJEREM PODCZAS WIELU DUŻYCH EVENTÓW. NA SCENIE PROWADZĘ TAKŻE MOWY MOTYWACYJNE ORAZ JESTEM TŁUMACZEM ANGIELSKIEGO W CZASIE RZECZYWISTYM

IMG_20210917_195715.jpg

ZAJĘCIA GRUPOWE

JAKO TRENER MEDYCZNY JESTEM AUTOREM ZAJĘĆ "GRUPOWY TRENING PERSONALNY". PROWADZĘ RÓWNIEŻ ZAJĘCIA GRUPOWE W FORMIE OBWODU ORAZ CROSS.

grupowy trening medyczny
bottom of page