top of page

KOMPLETNE WSPARCIE DLA TWOJEJ PRZEMIANY

IMG_20210917_195715_edited_edited_edited.jpg
IMG_20230328_160103_Original.jpg

JESTEM CZŁOWIEKIEM Z PASJĄ DO ŻYCIA I POMAGANIA INNYM W OSIĄGANIU ICH CELÓW.

FITVISION TO OWOC MOJEJ PRACY ORAZ CHĘCI POMOCY WIĘKSZEJ ILOSCI OSÓB, JAK RÓWNIEŻ SAMEMU SOBIE.

TU ZNAJDZIESZ KOMPLETNE WSPARCIE W PROCESIE TWOJEJ PRZEMIANY.

CODZIENNIE TAK JAK TY, MIERZĘ SIĘ Z ŻYCIOWYMI WYZWANIAMI. JESTEM OJCEM, PRACUJĘ, SPOTYKAM SIĘ Z RODZINĄ, CIĄGLE SIĘ SZKOLĘ... WIĘC ROZUMIEM, ŻE PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW ORAZ TRENINGI NIE MOGĄ POCHŁANIAĆ CAŁEGO DNIA!

OD WIELU LAT JESTEM PASJONATEM TRENINGU, ZDROWEGO STYLU ŻYCIA ORAZ ROZWOJU OSOBISTEGO. W 2016 ROKU POSTANOWIŁEM PRZENIEŚĆ CAŁE MOJE DOTYCHCZASOWE DOŚWIADCZENIE DO BRANŻY FITNESS.

ZDOBYŁEM TYTUŁY ORAZ AKREDYTACJE:

MEDYCZNEGO TRENERA PERSONALNEGO

FIZJOTRENERA

TRENERA MENTALNEGO

EKSPERTA DS. DIETETYKI I SUPLEMENTACJI

LIFE COACHA

TRENERA BIZNESU

NIEUSTANNIE UZUPEŁNIAM SWOJE KWALIFIKACJE I WIEDZĘ, UCZESTNICZĄC W SZKOLENIACH ORAZ KONFERENCJACH ZWIĄZANYCH ZE ZDROWIEM CZŁOWIEKA, PSYCHIKĄ, ŻYWIENIEM ORAZ TRENINGIEM.

OD 2020 ROKU JESTEM MIĘDZYNARODOWYM TRENEREM UZNANYM PRZEZ REPS POLSKA, STOWARZYSZENIE WERYFIKUJĄCE UMIEJĘTNOŚCI NAJLEPSZYCH TRENERÓW NA ŚWIECIE (ICREPS).

W 2022 ROKU ZOSTAŁEM AKREDYTOWANY NA POZIOMIE MIĘDZYNARODOWYM I STAŁEM SIĘ OFICJALNYM SZKOLENIOWCEM ORAZ EGZAMINATOREM MIEDZYNARODOWYCH STANDARDÓW W BRANŻY FITNES I TRENERÓW PERSONALNYCH W POLSCE.

POMAGAM KLUBOM FITNESS ORAZ SIŁOWNIOM W CAŁEJ POLSCE W PROCESIE REKRUTACJI TRENERÓW.

POSIADAM RÓWNIEŻ TYTUŁ TRENERA BIZNESU Z AKREDYTACJĄ MIĘDZYNARODOWĄ BRIAN TRACY INTERNATIONAL

OBECNIE KOŃCZĘ STUDIUM BIZNES COACHINGU NA POZIOMIE ACC ICF,

WSPIERAM ORAZ ORGANIZUJĘ LOKALNE DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU EDUKOWAĆ ORAZ AKTYWIZOWAĆ LUDZI W RÓŻNYM WIEKU DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ ORAZ ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.

JESTEM WYKŁADOWCĄ NA OGÓLNOPOLSKICH KONFERENCJACH MEDYCZNYCH ORAZ ZDROWOTNYCH.

EDUKUJĘ PRZYSZŁYCH TRENERÓW, PROWADZĄC ORAZ ZARZĄDZAJĄC SZKOLENIAMI NA TRENERA PERSONALNEGO W SZKOLE POLICEALNEJ W TEB EDUKACJA WODZISŁAW ŚLĄSKI.

NA CO DZIEŃ JESTEM DOSTĘPNY DLA MOICH PODOPIECZNYCH, PROWADZĄC TRENINGI PERSONALNE WE WŁASNYM STUDIU TRENINGU PERSONALNEGO W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM ORAZ ONLINE.

OFERUJĘ PEŁNĄ OPIEKĘ TRENERSKĄ, COACHINGOWĄ ORAZ PROWADZENIE ŻYWIENIOWE ONLINE DLA LUDZI Z CAŁEGO ŚWIATA.

DO DIETY MAM PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, DLATEGO ZAWSZE UKŁADAM PLANY ŻYWIENIOWE INDYWIDUALNIE. ZWRACAM UWAGĘ NIE TYLKO NA NAJNOWSZĄ WIEDZĘ Z ZAKRESU DIETETYKI, ALE TAKŻE STARAM SIĘ MAKSYMALNIE DOPASOWAĆ DO PREFERENCJI ORAZ MOŻLIWOŚCI KULINARNYCH PODOPIECZNEGO.

W PRZESZŁOŚCI SAM MUSIAŁEM PRZEJŚĆ PRZEZ OGROMNĄ PRZEMIANĘ MENTALNĄ ORAZ FIZYCZNĄ, DLATEGO POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ, Z CZYM ZMAGA SIĘ WIELU LUDZI. WIEDZA Z ZAKRESU PSYCHOLOGII, MENTORINGU ORAZ ROZWOJU OSOBISTEGO BARDZO POMAGA MI W PRACY TRENERA.

TOMASZ MAJEWSKI

AKREDYTACJE I WYRÓŻNIENIA

298719774_1247211719448026_1751089393875862393_n.jpg
unnamed.png
bti_logo_biale.webp
logoREPS.png
icreps.png
logo-myover40.png
bottom of page